новини | оголошення | афіша | радіо
burger-button

• слухай • українське 

Cleveland
Akron
Columbus
Cincinnati
Toledo
Dayton
Canton
summer summer

У Клівленді пройшов вечір культурної спадщини

641

Школа українського танцю “Каштан” в Огайо нещодавно провела захопливий концерт, який став справжнім святом мистецтва і культури. Захід зібрав шанувальників народного танцю та музики, продемонструвавши багатогранність українських традицій та майстерність виконавців.

Відкриття концерту було урочистим та натхненним. Вихованці школи “Каштан” показали свої найкращі номери, відтворюючи автентичні українські танці. Глядачі були вражені складними хореографічними постановками, яскравими костюмами та невичерпною енергією танцюристів. Кожен номер супроводжувався бурхливими оплесками, що свідчило про високу оцінку публіки.

Особливий акцент на концерті був зроблений на культурному обміні. Окрім школи “Каштан”, у заході взяли участь запрошені виконавці з інших мистецьких колективів. Школа бандури Григорія Китастого додала українському концерту неповторної музичної глибини. Їхні мелодії, виконані на бандурі, наповнили залу чарівністю та ліризмом, що є характерним для української музичної спадщини.

Польський художній ансамбль народної пісні і танцю “Пяст” також приєднався до святкового дійства, принісши з собою елементи польської народної культури. Їхні танці та пісні, виконані в яскравих національних костюмах, захопили присутніх своєю енергією та мелодійністю. “Пяст” показав, що культурний обмін між народами може бути не лише пізнавальним, але й надзвичайно захоплюючим.

Не менш вражаючим був виступ колективу Murphy Irish Dancers, які привезли з собою традиції ірландських танців. Їхні динамічні та синхронізовані рухи, в поєднанні з запальною музикою, створили атмосферу справжнього ірландського свята. Це було яскраве доповнення до різноманітної програми концерту.

Концерт школи українського танцю “Каштан” став справжнім святом для всіх присутніх, підкресливши важливість збереження та популяризації народного мистецтва. Цей захід не тільки збагатив культурне життя Огайо, але й став яскравим прикладом того, як мистецтво може об’єднувати людей та сприяти взаєморозумінню між народами.

читайте також