новини | оголошення | афіша | радіо
burger-button

• слухай • українське 

Cleveland
Akron
Columbus
Cincinnati
Toledo
Dayton
Canton
summer summer

У 14 штатах, включаючи Огайо, було відкликано партію огірків через зараження сальмонелою

76

Дистриб’ютор продуктів з Флориди відкликав партії огірків, продані в 14 штатах, включаючи Огайо, в період з 17 по 21 травня, через побоювання, що вони можуть бути заражені сальмонелою.

Огірки, відвантажені компанією Fresh Start Produce Sales з міста Делрей, штат Флорида, були відправлені у великих картонних коробках безпосередньо до роздрібних дистриб’юторських центрів, оптовиків та дистриб’юторів харчових продуктів у 14 штатах Середнього Заходу та Східного узбережжя.

Це Алабама, Флорида, Джорджія, Іллінойс, Меріленд, Північна Кароліна, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Огайо, Пенсильванія, Південна Кароліна, Теннессі, Вірджинія та Західна Вірджинія.

Вилученню підлягають огірки темно-зеленого кольору, товщиною від 1,5 до 2,0 дюймів і довжиною від 5 до 9 дюймів. Міні-огірки та англійські огірки не підпадають під цю заборону.

Відкликання було ініційовано після того, як Pennsylvania Department of Agriculture повідомив компанію про те, що тест на бактерію Salmonella виявився позитивним, згідно з повідомленням U.S. Food and Drug Administration (FDA).

FDA проводить секвенування всього геному, щоб визначити, чи пов’язаний цей зразок з розслідуванням спалаху сальмонели.

Сальмонела – це бактерія, яка може викликати серйозні, а іноді і смертельні інфекції у маленьких дітей, ослаблених або літніх людей та людей з ослабленою імунною системою, повідомляє FDA.

Fresh Start Produce Sales вже повідомила безпосередньо замовників, які отримали відкликаний продукт від компанії, і попросила їх вилучити його з продажу.

Компанія заявила, що має сумніви щодо того, що огірки все ще знаходяться на ринку, але всім, хто володіє відкликаною продукцією, не слід її споживати. Огірки повинні бути викинуті або повернуті для відшкодування коштів.

Якщо у споживачів виникнуть запитання, вони можуть звернутися до компанії за телефоном 1-888-364-2993, з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00 за східним стандартним часом (EDT).

“Ми також попросили наших прямих замовників повідомити своїх клієнтів про це відкликання”, – заявили в компанії. Компанія співпрацює з FDA, інформуючи федеральне агентство про процес відкликання, щоб гарантувати, що споживачі будуть належним чином проінформовані.