новини | оголошення | афіша | радіо
burger-button

• слухай • українське 

Cleveland
Akron
Columbus
Cincinnati
Toledo
Dayton
Canton
summer summer

Клівленд розпочинає встановлення 100 лежачих поліцейських

87

Клівленд почав встановлювати лежачих поліцейських на дорогах по всьому місту в рамках зусиль, спрямованих на уповільнення руху та запобігання дорожньо-транспортному травматизму і смертності.

Ці дорожні обмежувачі функціонують подібно до лежачих поліцейських, але вони більш плоскі та довші. Цього літа мерія планує встановити 100 лежачих поліцейських, переважно на вулицях міста, якими щодня проїжджає від 1 000 до 4 000 автомобілів.

Більшість вулиць, на яких будуть встановлені ці обмежувачі, мають задокументовані проблеми з перевищенням швидкості, і багато з них знаходяться в місцях, де в минулому траплялися аварії, або поблизу шкіл, парків чи місць з великою кількістю пішоходів.

Роботи розпочалися у вівторок із встановлення трьох лежачих поліцейських на East 140 Street біля Kinsman Road. Наступного тижня бригади візьмуться за роботу в районах 11 та 15 на West Side.

Влітку 2022 року Клівленд пілотував цю ідею на окремих вулицях і влада була задоволена ефектом регулювання дорожнього руху. Пізніше мер Джастін Бібб і міська рада виділили 30 мільйонів доларів на поліпшення інфраструктури з частки Клівленда в рамках допомоги, наданої American Rescue Plan Act . З цих коштів фінансується встановлення лежачих поліцейських, а також інші проекти громадських робіт по всьому місту.

У прес-релізі Бібб назвав проект «критично важливим», оскільки «ми знаємо, що нижча швидкість рятує життя». Він послався на дослідження, які показують, що зниження швидкості на одну милю на годину на міських вулицях призводить до зниження смертності в ДТП на 6%.

Голова Комітету муніципальних послуг та нерухомості Кевін Бішоп також високо оцінив інвестиції.

“Я постійно чую від мешканців мого округу занепокоєння з приводу перевищення швидкості та проблем безпеки, які створює необачне водіння”, – сказав Бішоп у прес-релізі.

У міру того, як літо минає, і встановлюється все більше таких лежачих поліцейських, Бішоп закликав мешканців повідомляти про те, наскільки ефективно ці нововведення працюють на вулицях міста.

Келлі Мерсманн, старший стратег Бібба з питань транзиту та мобільності, сказала, що місто розширить список потенційних місць для встановлення лежачих поліцейських, ґрунтуючись на відгуках мешканців та даних про дорожній рух, зібраних по всьому Клівленду.

На карті, наданій містом, можна побачити, на яких вулицях наразі заплановано встановлення лежачих поліцейських.